Ładowanie

O nas :

Od 25 lat współpracujemy z jednostkami budżetowymi i samorządowymi. Do tej pory zaufało nam ponad 1300 klientów budżetowych. Naszą specjalnością są materiały eksploatacyjne, sprzęt do drukowania i kopiowania dokumentów oraz artykuły biurowe.

Z doświadczenia wiemy, że wszystkie powyższe materiały są niezbędne w każdym urzędzie i innej jednostce budżetowej. Rozumiemy specyfikę zamówień publicznych, dlatego dla każdego kontrahenta przygotowujemy kompleksową i atrakcyjną ofertę współpracy, uwzględniającą wszystkie uwarunkowania instytucji państwowych.

Dlaczego warto wybrać Drukson.pl?

- Jak wspominaliśmy, mamy długoletnie doświadczenie w kontaktach z instytucjami budżetowymi. Stawiamy na trwałe, utrzymane w atmosferze szacunku relacje biznesowe. Zaufanie oraz zadowolenie takich Klientów są dla nas wartościami nadrzędnymi.

- Proponujemy Państwu produkty wyłącznie wysokiej jakości. W bogatej ofercie towarowej Drukson.pl znajdują się materiały uznanych na rynku marek, które są gwarantem niezawodności i długiego działania.

- Nawiązując współpracę zyskują Państwo opiekę specjalnie dedykowanego do obsługi projektu specjalisty, który szybko nauczy się rozpoznawać oraz analizować Państwa potrzeby. Dzięki temu w krótkim czasie będziemy mogli przygotowywać dla Państwa niedrogie, ale konkurencyjne oferty spełniające wszystkie, nawet wyśrubowane wymagania.

- Specjalizujemy się w dostarczaniu akcesoriów i artykułów biurowych, czyli materiałów, które są w ciągłym użyciu. Dopracowany proces logistyczny pozwala nam na ciągłe, nieprzerwane dostawy zamówionych materiałów bez ryzyka opóźnień. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, czego potrzeba do biura. Jeśli poszukujecie rzadkich, niespotykanych powszechnie akcesoriów biurowych – możemy je dla Państwa zdobyć.

- Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań druku. Możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie drukowania i kopiowania. Od sprzedaży drukarki, przez dostarczanie wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych, po zaopatrywanie w papier i części zamienne do urządzeń.

- Dysponujemy profesjonalnym serwisem drukarek i kopiarek, specjalizującym się w naprawie oraz przeglądach urządzeń większości globalnych producentów. Umowa serwisowa z naszą firmą oznacza pewność, że zlecone naprawy zostaną wykonane niezwłocznie i skutecznie.

- Zajmujemy się kompleksową utylizacją zużytych kartridży i tonerów do drukarek. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia na transport i odbiór takich odpadów, mamy również nadany numer BDO. Na życzenie Klientów wystawiamy wymagane przez prawo Karty Przekazania Odpadu (dokument świadczący o tym, że podmiot w prawidłowy sposób zarządza odpadami).

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Działem Zamówień Publicznych:

Telefon: (32) 359 37 41
Adres e-mail: zapytanie@drukson.pl

Nasi specjaliści z dziedziny zamówień publicznych odpowiedzą wyczerpująco na wszystkie Państwa pytania.