Ładowanie

Sposoby dostawy oraz formy transportu.

Wysyłki produktów zakupionych w sklepie Drukson.pl realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30.
Zamówienia złożone przez Klientów w soboty, niedziele i święta realizowane będą w pierwszym następnym dniu roboczym. 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy produktów zakupionych w sklepie Drukson.pl są realizowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania przez sklep Drukson.pl potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej za pomocą firm kurierskich oraz Poczty Polskiej.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy naszym Klientom zakup kilku produktów w ramach jednego koszyka, by uniknąć w ten sposób powielania kosztów transportu.
Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Kurier InPost

Standardowy koszt transportu kurierem InPost dla większości przesyłek wynosi 9 zł, a czas dostawy wynosi średnio do 24 godzin od chwili nadania paczki.

Kurier DHL

Standardowy koszt transportu dla większości przesyłek wynosi 16 zł, a czas dostawy wynosi średnio do 24 godzin od chwili nadania paczki.


Poczta Polska


Czas dostawy wynosi 2 - 5 dni od chwili wysłania przesyłki przez sklep Drukson.pl. Transport za pomocą Poczty Polskiej jest dostępny dla zamówień o wadze do 1 kg i wartości poniżej 100 zł.

Za pośrednictwem Poczty Polskiej realizujemy głównie zamówienia towarów o niewielkich gabarytach - np. tuszy do drukarek. 

Przeznaczony do wysyłki towar jest przez sklep Drukson.pl odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Koszt wysyłki realizowanej za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 14 zł.

W momencie otrzymania przesyłki, prosimy Klientów o sprawdzenie, czy nie została naruszona podczas transportu.

Odbiór osobisty w sklepie Drukson

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie sklepu Drukson.pl - Katowice, ul. Porcelanowa 51.
Odbiór osobisty jest bezpłatny.
 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: