Ładowanie

Sposoby dostawy oraz formy transportu.

Wysyłki produktów zakupionych w sklepie Drukson.pl realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.30 (za wyjątkiem przesyłek paczkomatowych). Zamówienia złożone przez Klientów w soboty, niedziele i święta realizowane będą w pierwszym następnym dniu roboczym. 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Dostawy produktów zakupionych w sklepie Drukson.pl są realizowane w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania przez sklep Drukson.pl potwierdzenia wpływu płatności. Towar wysyłany jest na terenie Rzeczypospolitej Polskiej za pomocą firm kurierskich, Poczty Polskiej lub usługi Paczkomat. 

Wysyłka za pomocą Paczkomatów - ze względu na ograniczone wymiary przesyłki (maksymalnie 41 cm x 38 cm x 64 cm) - możliwa jest wyłącznie wysyłka zakupionych towarów z kategorii: materiały eksploatacyjne, nośniki danych oraz materiały biurowe - koszt wysyłki wynosi wówczas 14 zł.

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy naszym Klientom zakup kilku produktów w ramach jednego koszyka, by uniknąć w ten sposób powielania kosztów transportu.
Z przyczyn technicznych nie jesteśmy w stanie grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

UWAGA! Usługa "Paczkomaty" jest chwilowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia.


Kurier DHL

Standardowy koszt transportu dla większości przesyłek do 30 kilogramów wynosi 16 zł, a czas dostawy wynosi średnio do 24 godzin od chwili nadania paczki.


Poczta Polska


Czas dostawy wynosi 2 - 5 dni od chwili wysłania przesyłki przez sklep Drukson.pl. Transport za pomocą Poczty Polskiej jest dostępny dla zamówień o wadze do 1 kg i wartości poniżej 100 zł.

Za pośrednictwem Poczty Polskiej realizujemy głównie zamówienia towarów o niewielkich gabarytach - np. tuszy do drukarek. 

Przeznaczony do wysyłki towar jest przez sklep Drukson.pl odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Koszt wysyłki realizowanej za pośrednictwem Poczty Polskiej wynosi 9 zł.

W momencie otrzymania przesyłki, prosimy Klientów o sprawdzenie, czy nie została naruszona podczas transportu.

Odbiór osobisty w sklepie Drukson

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w siedzibie sklepu Drukson.pl - Katowice, ul. Porcelanowa 51.
Odbiór osobisty jest bezpłatny.
 

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia: