Ładowanie

Drukson.pl jest specjalistycznym sklepem internetowym oferującym tonery i tusze do drukarek, kserokopiarek oraz faksów, a także urządzenia drukujące i bogaty wybór artykułów biurowych do każdej firmy. Nasza oferta dla Państwa zawiera również materiały reklamowe oraz stale powiększającą się gamę akcesoriów komputerowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty charakteryzują się atrakcyjnymi cenami i dobrą jakością wykonania. W naszej ofercie oprócz oryginalnych materiałów eksploatacyjnych - uznanych globalnych firm jak Hewlett-Packard, Samsung, Lexmark, Konica-Minolta, OKI, Brother, Xerox, Canon - znajdą Państwo również alternatywne tusze i tonery marki Passo, wyróżniające się wysoką jakością i niską ceną zakupu. Oprócz konkurencyjnych cen - czyli jednego z najważniejszych czynników w zakupach internetowych - oferujemy również naszym Klientom:

  • szybką dostawę towaru,
  • profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich produktów,
  • kompetentną i miłą obsługę,
  • szeroki wybór form płatności,
  • możliwość realizacji dostaw zarówno poprzez sprawdzone firmy kurierskie jak i Pocztę Polską, 
  • dużą elastyczność w realizacji nietypowych zamówień.

Dokonując zakupów w sklepie Drukson.pl mają Państwo gwarancję, że otrzymany towar będzie najwyższej jakości.

Dziękujemy za zaufanie i odwiedziny na naszej stronie. Wierzymy, że dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości lub sugestii prosimy o kontakt telefoniczny (32 359 37 77), mailowy (sklep@drukson.pl) lub poprzez czat umieszczony na naszej stronie.