Ładowanie

Toner Passo do Panasonic 2000 | 2025 Black ZTP411 (KX-FAT411) 2000 str.

ZTP411
Producent
Passo
Kolor
Black
Skrót
411
Wydajność
2000 str.
Ilość w opakowaniu
1
Kod
ZTP411
Sprawdź cenę i dostępność
Kliknij i zapytaj o produkt naszego konsultanta
Bezpłatna dostawa przy zakupie 2 sztuk dowolnego tonera Passo!
Sprawdzona wysoka jakość zamienników i super gwarancja, w przypadku awarii wymiana w 3 dni.
Wszystkie Tonery do ...
Zobacz więcej

59,04 zł brutto

(48.00 zł netto)

Koszt jednej strony:
3,0  gr/strona

5% zadruku strony

ZTP411
Producent
Passo
Gwarancja
24 miesiące
Rodzaj
Tonery do drukarek laserowych
Kolor
Black
Skrót
411
Pasuje do
KX-MB 210 / KX-MB 210pd / KX-MB 230 / KX-MB 230pd / KX-MB 2000 / KX-MB 2000g / KX-MB 2000pdb / KX-MB 2001 / KX-MB 2001gb / KX-MB 2010 / KX-MB 2010pdb / KX-MB 2020 / KX-MB 2025 / KX-MB 2025pd / KX-MB 2025pdw / KX-MB 2030 / KX-MB 2030gw / KX-MB 2030pd / KX-MB 2030pdw / KX-MB 2035 / KX-MB 2061
Wydajność
2000 str.
Typ
Materiały eksploatacyjne
Ilość w opakowaniu
1
Kod
ZTP411
Marka
Passo
Do urządzenia
Panasonic
Zamiennik
Tak
OryginalZamiennik
Zamiennik
Symbol odpowiednik
KX-FAT411
Waga netto
1,50
IlośćCena
eyJwcm9kdWN0Ijp7ImNkbiI6IjAsMDA7NDgsMDAiLCJ6ZXRhIjoiIiwibGFtYSI6IiIsImFiIjoiIiwiaGR3YSI6IiJ9LCJjb21iaW5hdGlvbnMiOltdfQ##
Bezpłatna dostawa przy zakupie 2 sztuk dowolnego tonera Passo!
Sprawdzona wysoka jakość zamienników i super gwarancja, w przypadku awarii wymiana w 3 dni.
Wszystkie Tonery do drukarek laserowych marki Passo są wytwarzane w profesjonalnych warunkach produkcyjnych z zachowaniem wydajnościowych norm ISO oraz skutecznych mechanizmów kontroli jakości.
Postaw na tonery passo
Co zyskujesz używając tonerów PASSO ?
Drukujesz więcej za mniej
Drukujesz więcej za mniej!
Dzięki powiększonej wydajności i niższej cenie teraz możesz zaoszczędzić płacąc nawet kilkukrotnie mniej za wydruk strony. W naszej ofercie znajdują się tonery, które drukują nawet do 90% więcej kartek niż odpowiednik OEM. To podwójna oszczędność dla Ciebie - więcej wydruków za niższą cenę oraz dodatkowo wydłużony okres pomiędzy kolejnymi zakupami. Informacja o wydajności i koszcie wydruku znajduje się w specyfikacji oraz karcie produktu.
Drukujesz więcej za mniej
Wybierasz jakość!
To na pewno dla Ciebie ważne, aby toner drukował poprawnie nie tylko tekst ale i cienie, ramki oraz kolory, a wydruki były odpowiednio nasycone. Dbamy o to abyś był zadowolony z jakości i wydajności, dlatego nasze produkty są testowane w oparciu o normy ISO. Wybierając ten produkt powiększasz grono klientów zadowolonych z marki Passo.
Drukujesz więcej za mniej
2 lata gwarancji!
Z przyjaznym pakietem gwarancyjnym popartym Promesą Gwarancyjną zapewniamy każdemu bezpłatną wymianę wadliwego produktu do 3 dni roboczych. Nasza unikalna deklaracja daje pewność na bezawaryjną ciągłość pracy Twojej drukarki, jak i jakość oraz trwałość wydruków laserowych. Szczegółowe warunki gwarancji dostępne na stronie producenta passoprint.pl
Drukujesz więcej za mniej
Chronisz środowisko!
Troska o środowisko naturalne jest naszym największym priorytetem. Jako producent od lat prowadzimy system odbioru zużytych tonerów, aby ułatwić użytkownikom prawidłową gospodarkę odpadami. Oddając nam zużyte kasety otrzymasz wymaganą kartę przekazania odpadu.
Drukujesz więcej za mniej
Wspierasz polskie firmy!
Zadowoleni użytkownicy nie mogą się mylić, to skutek 25 lat doświadczenia jako lidera w branży i marka, która jest obecna już ponad 15 lat na rynku. Dodatkowo wspierasz polską przedsiębiorczość.
Drukujesz więcej za mniej
Zgarniasz nagrody w programie lojalnościowym!
Zbieraj i wybieraj nagrody, dołącz do naszego programu lojalnościowego, zaloguj się na stronie producenta zbierajwybieraj.pl, gdzie za zarejestrowane kupony wybierzesz nagrody dla siebie i rodziny. W różnych kategoriach czeka ponad 300 upominków od plecaka do laptopa. Na powitanie otrzymasz nawet 300 punktów!! Ponadto organizujemy sezonowe promocje gadżetowe do zakupu.
Postaw - tonery do drukarek laserowych
Tonery marki Passo do drukarek laserowych Panasonic to dobra alternatywa dla twojej drukarki. Jeśli na tej stronie nie znajdziesz wszystkich interesujących cię informacji zadzwoń 0 801 200 300.

Koszty wysyłki nie są jednolite ze względu na możliwość wyboru dostawcy Państwa przesyłki:

logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg
Kurier InPost (przelew)

9 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 3 kg
logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg
InPost - Paczkomaty (przelew)

15 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 25 kg
Maksymalne wymiary: 410 X 380 X 640 mm
logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg
Kurier InPost (pobranie)

12 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 3 kg
Kurier DHL
Kurier DHL (przelew)

16 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 30 kg
Kurier DHL
Kurier DHL (pobranie)

19 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 30 kg
Poczta Polska
Poczta Polska (przelew)

14 zł

Dostawa od 2 do 5 dni roboczych
Przesyłka do 1 kgOstateczny koszt wysyłki uzależniony jest od wagi i gabarytów Państwa zamówienia.
Podane ceny są cenami brutto.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:
1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy DHL lub InPost,
2. Przelewem bankowym – na wskazany poniżej numer konta bankowego:

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
Oddział w Katowicach
27175010350000000035819886

3. Kartą kredytową lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay.pl (płatność z góry, doliczane koszty manipulacyjne w wysokości 1,5%). Sklep Drukson.pl wysyła zamówiony przez Klienta towar po zaakceptowaniu płatności przez system płatności DotPay.pl. 

Autoryzacji płatności online i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online DotPay.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego bezpieczną autoryzację transakcji.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty jego złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie usunięte.

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą kredytową są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego Drukson.pl

Co oznacza parametr wydajność? Wydajność jest liczona w stronach i jest to łączna liczba stron, jakie można wydrukować za pomocą jednego wkładu drukującego, ciągiem przy 5% pokryciu strony. Co to jest ISO? Aby ujednolicić podawane przez różnych producentów wyniki stworzono normy ISO. Norma ISO określa, ile stron można wydrukować minimalnie na drukarce używając danego typu kasety z tonerem. Określają to kolejno normy ISO/IEC 19752 dla tonerów monochromatycznych i ISO/IEC 19798 dla tonerów kolorowych (4 kasetowy zestaw CMYK). Pomagają one porównać wydajność kaset pochodzących od różnych producentów ponieważ testy są przeprowadzane w tych samych, ściśle określonych warunkach. Do pomiarów producenci używają specjalnie opracowanych wzorców wydruku. Na przykład najczęściej spotykany wydruk monochromatyczny ISO 19752 pokazuje ile ciągiem można wydrukować kartek na tonerze o 5-procentowej skali zaczernienia (co odpowiada typowej, zadrukowanej tekstem kartce A4). Chcesz wiedzieć więcej? Więcej informacji o ISO można znaleźć pod adresem www.iso.org Czy ilość wydrukowanych stron będzie taka sama na każdej zastosowanej kasecie? Niestety nie jest to takie proste. Niestety 5% zaczernienia to niewiele i najczęściej nie wystarcza. Wszelkie rysunki, ramki, pogrubienia, nagłówki czy użycie po prostu większej czcionki powodują, że zużycie tonera wzrasta i wydrukujemy mniej kartek niż deklaruje producent. Warto zapamiętać także, że w czasie startu kaseta też zużywa proszek i jeżeli mamy do wydrukowania taką sama zawartość lepiej ją wydrukować ciągiem, podobnie się ma rzecz z kserowaniem. Co do druku ze znikomym zaczernieniem bardzo często nie wydrukujemy więcej niż deklaruje producent gdyż na straży ilości wydruków stoi chip zliczający wydrukowane kartki. Dodajmy do tego proces oczyszczania tonera, zacięte kartki, błędne wydruki itp. to wszystko niestety działa na niekorzyść użytkownika który musi słono płacić za każdą stronę. Czy jest jakaś inna opcja? Dobrze pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu jakimi są tonery zamienne. Technologia ich produkcji poszła na tyle do przodu, że większość użytkowników nie widzi już różnicy pomiędzy tymi wydrukami a OEM. Producenci zamienników takich jak Passo stosują obecnie najwyższe standardy produkcji, używają najnowocześniejszych komponentów jak i stosują normy ISO. Użytkownicy zauważają korzyści jakie idą ze stosowania zamienników, zwiększona wydajność kaset, wielokrotne użycie części komponentów (ochrona środowiska), wysoka jakość, stosowanie norm ISO a przede wszystkim niższy koszt zakupu sprawia, że coraz więcej kupujących wybiera takie właśnie rozwiązanie.

Opinie

Pokaż opinie Ukryj opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Napisz swoją opinię

Toner Passo do Panasonic 2000 | 2025 Black ZTP411 (KX-FAT411) 2000 str.