Ładowanie

Drukarka poleasingowa laserowa HP LJ M401dn *PN: CF278A* niezawodna drukarka, tania eksploatacja, niskie przebiegi!

POLM401DN
Producent
HP
Technologia druku:
laserowa monochromatyczna
Intersejs:
Wi-Fi : nie
USB : tak
Praca w sieci : tak
Druk dwustronny (dupleks):
tak
Miesięczne obciążenie:
do 50000 str. / mc
Szybkość druku:
mono: 33 str. / min.
Gwarancja:
3 miesiące
Towar dostępny
Wysyłka do 24h

Drukarka HP LJ Pro 400 M401dn (PN: CF278A) to idealne rozwiązanie dla małych zespołów roboczych składających się z 1–8 użytkowników pracujących w małych i średnich firmach oraz przedsiębiorstwach, które potrz ...

Zobacz więcej

426,99 zł brutto

(347.15 zł netto)

Koszt jednej strony:

oryginał/zamiennik
15gr / 3.5grmono
0gr / 0grkolor
przy 5% zadruku strony

POLM401DN
Producent
HP
Gwarancja
3 miesiące
Rodzaj
Drukarki laserowe monochromatyczne
Typ
Urządzenia drukujące
Ilość w opakowaniu
1
Kod
POLM401DN
Marka
HP
OryginalZamiennik
Oryginał
Waga netto
13,00
Technologia druku
laserowa monochromatyczna
Druk dwustronny (dupleks)
tak
Pojemność podajnika papieru
300 szt.
Miesięczne obciążenie
do 50000 str. / mc
Pamięć drukarki
256 MB
Wi-Fi
nie
USB
tak
Praca w sieci
tak
Maksymalny format nośnika
A4
Wyświetlacz drukarki
dotykowy kolorowy
Szybkość druku mono
33 str. / min.
Kolor drukarki
czarny
Podobne produkty
6437 5452 1575 1576 2988 2989 2990 4865 11103 5195 5253 4996
IlośćCena
eyJwcm9kdWN0Ijp7ImNkbiI6IjEzLDAwOzM0NywxNSIsInpldGEiOiIiLCJsYW1hIjoiIiwiYWIiOiIiLCJoZHdhIjoiIn0sImNvbWJpbmF0aW9ucyI6W119

Drukarka HP LJ Pro 400 M401dn (PN: CF278A) to idealne rozwiązanie dla małych zespołów roboczych składających się z 1–8 użytkowników pracujących w małych i średnich firmach oraz przedsiębiorstwach, które potrzebują szybkiej, niezawodnej, niewielkiej, czarno-białej drukarki umożliwiającej łatwe drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów biznesowych. Dzięki tej drukarce można zrobić więcej w krótszym czasie.

Do drukarki tej można zastosować wydajne tonery A na 2700 stron lub X na 6900 stron (przy 5% pokryciu wydrukowanej strony) tonery HP cf280a cf280x cf280xd cf280xc lub PASSO zth80a zth80x

Optymalizacja codziennego obiegu zadań. Drukowanie podczas podróży przy użyciu opcji druku mobilnego i udostępnianie w sieci zasobów związanych z drukowaniem. Aplikacje biznesowe umożliwiają dostęp i drukowanie z Internetu. Automatyczny druk dwustronny pozwala zwiększyć wydajność i zaoszczędzić papier.

Wyjątkowa wydajność - większa mobilność.

• Możliwość drukowania z niemal dowolnej lokalizacji dzięki usłudze HP ePrint.
• Zwiększenie wydajności i oszczędność papieru dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego.
• Oszczędność papieru dzięki funkcji automatycznego druku dwustronnego. Duża prędkość druku do 33 str./min w formacie A4 i wydruk pierwszej strony w mniej niż 8 sekund.

Sprawna obsługa łączności z Internetem.

• Aplikacje biznesowe i kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala (8,89 cm) umożliwiają dostęp i drukowanie z Internetu.
• Szybka instalacja drukarki - płyta CD z narzędziem HP Smart Install nie jest wymagana.
• Korzystając z łatwo dostępnego portu USB, można drukować z pamięci flash i zapisywać w niej skanowane obrazy.
• Łatwe kontrolowanie środowiska druku przy użyciu wiodących narzędzi do zarządzania.

Profesjonalna jakość druku w korzystnej cenie.

• Przygotowanie profesjonalnych dokumentów biznesowych z wyraźnym tekstem i ostrymi obrazami.
• Niezawodność i jednolita jakość druku HP LaserJet od pierwszej do ostatniej strony.
• Oszczędność czasu dzięki łatwej instalacji oryginalnych wkładów HP i oszczędność pieniędzy dzięki opcjonalnym wkładom o dużej pojemności, przeznaczonym do częstego drukowania.
• Podajnik o pojemności 300 arkuszy papieru umożliwia zwiększenie wydajności (łącznie 800 arkuszy z opcjonalnym podajnikiem o pojemności 500 arkuszy).

Mniejszy wpływ na środowisko.

• Ograniczenie zużycia energii dzięki funkcji automatycznego włączania i wyłączania HP umożliwiającej włączanie drukarki tylko wówczas, gdy jest to konieczne.
• Zużycie papieru mniejsze nawet o 50% dzięki modułowi automatycznego druku dwustronnego.


Urządzenie posiada niewielki przebieg, jest po generalnym i gruntownym przeglądzie, zawiera kabel zasilający oraz kabel usb.
 
CF278A(1)

Producent HP
technologia druku laserowa monochromatyczna
maks. rozmiar nośnika A4
rozdzielczość druku w czerni 1200 x 1200 dpi
maks. szybkość druku mono 33 str./min.
pojemność podajnika papieru 300 szt.
druk dwustronny [dupleks] tak
obsługiwane języki HP PCL 5c / HP PCL 6
emulacje języków PostScript v3
interfejs USB 2.0 Ethernet 10/100/1000 Mbps
zainstalowana pamięć 256 MB
maks. pojemność pamięć 256 MB

prędkość procesora 800 MHz
miesięczne obciążenie - 50000 str.

szerokość 364.6 mm
głębokość 368 mm
wysokość 271 mm
waga 11 kg
inne cechy panel sterowania z ekranem dotykowym CGD (Colour Graphic Display) o przekątnej 8,89 cm | 1 port USB do druku bezpośredniego.


czy Twoja drukarka HP M401 może być jeszcze lepsza? już teraz możesz ją udoskonalić wyposażając ją w dodatkowy podajnik na 500 stron papieru A4, prosty montaż pozwala cieszyć się jeszcze lepszą wydajnością, sprawdź pozycję : Podajnik dodatkowy do drukarki HP LJ M401 PN:CF284A
 

Zestaw nie zawiera tonerów - możliwość zakupienia tonerów, sprawdź dostępność!

Koszty wysyłki nie są jednolite ze względu na możliwość wyboru dostawcy Państwa przesyłki:

logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg
Kurier InPost (przelew)

9 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 3 kg
logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg
InPost - Paczkomaty (przelew)

15 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 25 kg
Maksymalne wymiary: 410 X 380 X 640 mm
logo-paczkomaty-inpost-kurier.jpg
Kurier InPost (pobranie)

12 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 3 kg
Kurier DHL
Kurier DHL (przelew)

16 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 30 kg
Kurier DHL
Kurier DHL (pobranie)

19 zł

Dostawa do 24 h
Przesyłka do 30 kg
Poczta Polska
Poczta Polska (przelew)

14 zł

Dostawa od 2 do 5 dni roboczych
Przesyłka do 1 kgOstateczny koszt wysyłki uzależniony jest od wagi i gabarytów Państwa zamówienia.
Podane ceny są cenami brutto.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary z dostawą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej:
1. Za pobraniem – przy odbiorze przesyłki u kuriera firmy DHL lub InPost,
2. Przelewem bankowym – na wskazany poniżej numer konta bankowego:

Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
Oddział w Katowicach
27175010350000000035819886

3. Kartą kredytową lub przelewem za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych DotPay.pl (płatność z góry, doliczane koszty manipulacyjne w wysokości 1,5%). Sklep Drukson.pl wysyła zamówiony przez Klienta towar po zaakceptowaniu płatności przez system płatności DotPay.pl. 

Autoryzacji płatności online i kartą kredytową dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online DotPay.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego bezpieczną autoryzację transakcji.

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty jego złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostanie usunięte.

Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą kredytową są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego Drukson.pl

Co oznacza parametr wydajność? Wydajność jest liczona w stronach i jest to łączna liczba stron, jakie można wydrukować za pomocą jednego wkładu drukującego, ciągiem przy 5% pokryciu strony. Co to jest ISO? Aby ujednolicić podawane przez różnych producentów wyniki stworzono normy ISO. Norma ISO określa, ile stron można wydrukować minimalnie na drukarce używając danego typu kasety z tonerem. Określają to kolejno normy ISO/IEC 19752 dla tonerów monochromatycznych i ISO/IEC 19798 dla tonerów kolorowych (4 kasetowy zestaw CMYK). Pomagają one porównać wydajność kaset pochodzących od różnych producentów ponieważ testy są przeprowadzane w tych samych, ściśle określonych warunkach. Do pomiarów producenci używają specjalnie opracowanych wzorców wydruku. Na przykład najczęściej spotykany wydruk monochromatyczny ISO 19752 pokazuje ile ciągiem można wydrukować kartek na tonerze o 5-procentowej skali zaczernienia (co odpowiada typowej, zadrukowanej tekstem kartce A4). Chcesz wiedzieć więcej? Więcej informacji o ISO można znaleźć pod adresem www.iso.org Czy ilość wydrukowanych stron będzie taka sama na każdej zastosowanej kasecie? Niestety nie jest to takie proste. Niestety 5% zaczernienia to niewiele i najczęściej nie wystarcza. Wszelkie rysunki, ramki, pogrubienia, nagłówki czy użycie po prostu większej czcionki powodują, że zużycie tonera wzrasta i wydrukujemy mniej kartek niż deklaruje producent. Warto zapamiętać także, że w czasie startu kaseta też zużywa proszek i jeżeli mamy do wydrukowania taką sama zawartość lepiej ją wydrukować ciągiem, podobnie się ma rzecz z kserowaniem. Co do druku ze znikomym zaczernieniem bardzo często nie wydrukujemy więcej niż deklaruje producent gdyż na straży ilości wydruków stoi chip zliczający wydrukowane kartki. Dodajmy do tego proces oczyszczania tonera, zacięte kartki, błędne wydruki itp. to wszystko niestety działa na niekorzyść użytkownika który musi słono płacić za każdą stronę. Czy jest jakaś inna opcja? Dobrze pomyśleć o alternatywnym rozwiązaniu jakimi są tonery zamienne. Technologia ich produkcji poszła na tyle do przodu, że większość użytkowników nie widzi już różnicy pomiędzy tymi wydrukami a OEM. Producenci zamienników takich jak Passo stosują obecnie najwyższe standardy produkcji, używają najnowocześniejszych komponentów jak i stosują normy ISO. Użytkownicy zauważają korzyści jakie idą ze stosowania zamienników, zwiększona wydajność kaset, wielokrotne użycie części komponentów (ochrona środowiska), wysoka jakość, stosowanie norm ISO a przede wszystkim niższy koszt zakupu sprawia, że coraz więcej kupujących wybiera takie właśnie rozwiązanie.

Produkty powiązane

Opinie

Pokaż opinie Ukryj opinie

2021-01-14
Ocena: 

2020-12-22
Ocena: 

Średnia ocena: 5/5 na podstawie 2 opinii 2 opinie

Napisz swoją opinię

Drukarka poleasingowa laserowa HP LJ M401dn *PN: CF278A* niezawodna drukarka, tania eksploatacja, niskie przebiegi!